
Over EekeSjoukje- Diamond White Tigerheart
Voor mij is de Natuur en de levende energie die in alles Is een Bron van diepe wijsheid waar ik mee leef, communiceer en werk.
Pijnlijke lessen in mijn leven en een diep innerlijk Weten zonder dat ik daar woorden voor had, hebben ervoor gezorgd dat ik op zoek ging naar antwoorden, bevrijding en naar een steeds dieper her-inneren.
In 1993 ben ik afgestudeerd als justitieel maatschappelijk werker. Ik heb naast dat ik altijd een eigen praktijk en tuinbedijfje heb gehad, af en en aan gewerkt bij instellingen als begeleider van ex-verslaafden, school-maatschappelijk werker, gezinsbegeleider en teamcoach/ supervisor van een Jeugdhulpverleningsteam.
Ik heb met veel passie een eigen bedrijf gehad in tuinontwerp -aanleg en onderhoud en daarnaast ben ik vanaf 2002 werkzaam geweest in mijn vorige praktijk(en) als shiatsu-ryoho therapeut, reikimaster, theta-healing- facilitator en sensitherapeut. Het is doorgeroeid naar een praktijk Crystal Owl waarbij ik nu vooral kennis & wijsheid doorgeef in de vorm van Traumahelings consulten, Life Essence Coachings, Teachings en Bijeenkomsten gechanneld vanuit de Ancient White Ones.
In de loop van de jaren heb ik veel gereisd o.a. naar krachtplekken in Noorwegen, Engeland, Frankrijk, Egypte, Australie, NieuwZeeland, Thailand, Egypte, Japan, Birma, Bosnie en de laatste jaren , Nepal en Tibet waarbinnen ik steeds toegetrokken word naar wilde natuur, mystiek, pyramides, kloosters en tempels en oeroud en aboriginal-erfgoed.
Laatste reis: Nepal & Tibet 2025 (video 2024) - Kora rond Mount Kailash, Drolma La pas (5630m)
Mediumschap in de vorm van belichaming en Directe Communicatie
Vanaf toen ik een jaar of twintig was is Directe Communicatie in mijn perceptie en bewustzijn werkelijk geopend en kon ik er gebruik van maken. Een geleidelijke toevloed aan Wijsheid kon ik me zo wederom her-inneren doordat ik hierin begeleid werd door diverse gidsen die op mijn Pad kwamen.
Belichaming van een energie anders dan mijn persona (embodiement) is één van mijn zgn 'spirituele' kenmerk, naast directe Communicatie (channelen).
In de loop van de jaren ben ik een spreekbuis voor de Wizzars en de White Lioness geworden en voor vele beings geef ik informatie door in de vorm van directe Communicatie.
Waar ik sinds vele levens mee verbonden ben is de wijsheid vanuit Shambala , Dzogchen en de Universele Oorspronkelijke Waarheid & Schoonheid die terug te vinden bij alle oorspronkelijke volkeren op Aarde.
In 2013 heb ik Chief Dancing Thunder ontmoet en nog steeds volg ik op diepgaande wijze en met grote passie zijn Teachings en Ceremonies die we beoefenen in internationaal gezelschap. Dit heeft het proces van belichaming of in- carne- eren significant verdiept.
In de vorm van Teachings Pad naar Meesterschap, Bij EEN komsten, Coaching & (trauma-)helingsconsulten geef ik dit alles door.
Tevens organiseer ik Diamond Heart Journey reizen naar Tibet.
Dankwoord
Mijn oprechte en grote dank gaat uit naar alle Meesters van Licht die zich inzetten voor alle wezens en het grote Geheel.
Naar Wizzardo U. Kowida en alle bodhisattvas, Sanat Kumara, Babaji, Quan Yin, Guru Rinpoche en Yeshe Chogyal en vele anderen die me zo liefdevol en geduldig Wakker maken.
Naar Chief Dancing Thunder, naar het Intent dat je zichtbaar maakt in de fysieke werkelijkheid, de oneindige heilige kennis die je deelt en dat je je vermogen tot onbewogen doorzetting zo krachtig en liefdevol inzet.
Tevens wil ik mijn dank hier uiten naar AL diegenen, ook jij, die hun Licht en waarheid laten schijnen.
Al diegenen die het mogelijk maken dat deze Bronkennis die ons als mens rechtmatig toebehoort, over de Aarde verspreid wordt.
In welke vorm dan ook.
Wij zijn allemaal Verbonden met elkaar en ont-moeten elkaar wezenlijk daar waar geen oordeel en geen onderscheid te voelen valt.
Mitakuye Oyasin!
Warme Lichtgroet,
EekeSjoukje Roodvoets
Diamond White Tigerheart

_JPG.jpg)
.jpg)




